Sıkı sınır kontrolünde İsveçli bile kendi ülkesine giremedi !

Irkçılık Avrupalıların beyaz damarlarında dolaşan ‘asil bir mikrop’tur !

BEMBEYAZ İSVEÇLİ BİLE DANİMARKA’DAN İSVEÇ’E GİREMEMİŞ…

Ama Avrupa’dan Ortadoğu’ya uçak uçak, gemi gemi, kamyon kamyon son model silah hiç kimlik göstermeden elini kolunu sallayarak girmeyi sürdürüyor ! 


Ortadoğudan gelen mültecilere yüksek sesle itiraz edenler, ortadoğuya gönderdikleri silahlarına hiç ses çıkarmıyor !

Gazetelerinde her gün çarşaf çarşaf mülteci akını haberleri ve resimleri verirken, hiç silah satışı haberi ya da resimleri yayınlamıyor !

Gece gündüz sığınmacıları dilinden düşürmeyen politikacıları, onları yurdundan yuvasından eden kendi silah satışlarını ağızlarına bile almıyor !

İsveç, dün geceden beri Danimarka sınırında sıkı kimlik kontrolüne başlamasıyla surlarla çevrili bir Kale’ye dönüştü. Danimarka’nın buna cevabı ise Almanya sınırında kimlik kontrolü başlatmak oldu.

Kopenhag’dan Malmö’deki evine dönmek isteyen David Nyman adlı ‘atadan beyaz bir İsveçli‘, gazeteci kimliğine rağmen Securitas bekçilerince kendi ülkesine sokulmamış, ancak gece yarısından sonra taksi tutarak evine gidebilmiş.

Avrupa’ya sığınan 1 milyon mültecinin yükünden dolayı kendi ulusal çıkarlarını düşündükleri için birbirlerine girdiler. Halbuki Türkiye bunun üç misli, 3 milyon Suriyeli mülteciye tek başına 5 yıldır bakıyor !

Kendi aralarındaki sınırlarını bile dikenli duvarlarla ördüler. Hiçbir ülke bu insanları istemiyor ve kendilerinden çok uzaklarda, Türkiye’de para karşılığı kurulacak ‘Toplama Kampları’nda depolamak istiyor.

Ne diyelim ?

Irkçılığın anavatanı ve doğum yeri beyaz Avrupa’dır, Mekke’si de Almanya’dır. 

 Bu iğrenç ideoloji, bu Avrupa’nın rahminde hayat bulmuş, bu elverişli doğasında büyüyüp serpilmiş ve dünya tarihinin gelmiş geçmiş en korkunç, en gaddar, en barbar ve en kanlı soykırımı, yine milyonlarca masumun kanlarıyla sulanmış bu verimli Avrupa toprakların da şimdiki yöneticilerinin dedeleri tarafından gerçekleştirilmiştir. 

Irkçılık her Avrupalının damarlarında dolaşan ‘asil bir mikroptur’
Her avrupalı beyaz bencilliği ve ikiyüzlülüğü genlerinde taşır !

Bunu hiç unutmayalım, tehlikenin farkında olalım

TANER YILDIZ
Kaynak: Aftonbladet