İşte Ensar Vakfı sapığı !

Ensar Vakfı sapığı yalnız çocukları değil, bayrağı ve Çanakkale’yi de  kirletmiş !

Sapık öğretmen Ensar Vakfı ve KAİMDER‘in Karaman Piri Reis Kültür Merkezinde ortaklaşa düzenlediği “Bensiz Olmaz Çanakkale Gösterisi“de, sahneye elinde Türk bayrağıyla tecavüz ettiği çocukların önünde çıkmış ve KAİMDER’in internet sayfasında yazdığı habere göre de seyircilerden bolca alkış almış. Ancak bu haber şimdi sitelerinden silinmiş ! 

Adı: Ensar Vakfı

Yer: Karaman’da Vakfa ait yatılı çocuk yurdu.

Tarih: 2016 yılı

Olay: Oğlan çocuklarına tecavüz, pedofili

Mağdur: Tecavüz edilen 9 yaşlarındaki 10 erkek çocukla birlikte cinsel tacize uğramış toplam 45 erkek çocuğu.

Suç süresi: 3 yıl

Fail: Ensar Vakfı öğretmeni Muharrem R.

Ceza: 600 yıl hapsi isteniyor

img_2865
Ensar Vakfı Karaman sapığı Muharrem R. sahnede bayrak sallıyor !
Ensar Vakfı Karaman şubesi yatılı yurdu ile Vakfın kardeş kuruluşu olan ve ortak etkinlikler yaptığı kısa adı KAİMDER olan Karaman İmam Hatip Mezunları Derneği’ yatılı evlerinde görev yapan; 54 yaşındaki öğretmen Muharrem R.’nin 9 yaşında 10 oğlan çocuğuna tecavüz etmesi ve çok sayıda öğrenciye yıllarca cinsel tacizde bulunmasına Vakıf yöneticilerinin ses çıkarmaması ve göz yumması Türkiye’nin gündemini sarstı.

Cinsel istismara uğrayan çocukların sayısının aslında 45 olduğu, tecavüzlerin 3 yıl süresince devam etmiş, vakfın yurt ve evlerinde yatılı kalan küçük çocukların bu süre boyunca denetimsiz şekilde bu cinsi sapığın ellerine bırakılmış, aslında yasadışı olan bu evler de valilikçe hiç denetlenmemiş.

Olay Ensar Vakfı evinde kalan ve tecavüz edilen bir erkek çocuğun yaşadıklarını okulundaki bir rehber öğretmene anlatmasıyla gün yüzüne çıkarılmış.

Küçük yaştaki oğlan çocuklarına tecavüz eden ve suçunu itiraf eden Ensar Vakfı öğretmeni Muharrem R. tutuklanmış. Sapık Öğretmen hakkında 600 yıl hapis talep eden savcı iddianamesi kabul edilmiş ve ilk duruşma 20 Nisan‘da yapılacakmış.  


AKP’nin ve Erdoğan ailesinin gözdesi olan  Ensar Vakfı
‘nın bu yargıya düşen ikinci “PedofiliSübyancılık” davasıymış. Ailelerin utancından ve kimi zamanda karşılığında, bu ve benzeri diğer dini vakıfların diğer illegal yatılı yurt ve evlerinde yaşanan çok sayıda benzer olayın çoğu zaman üstü kapatılıyormuş.

img_2873

Adı: Ensar Vakfı

Yer: Çorum’da Vakfa ait çocuk yurdu.

Tarih: 2008 yılı

Olay: 3 Kız çocuğuna tecavüz etmek.

Mağdur: Yaz kuran Kursu’na giden kız çocukları.

Fail: Ensar vakfı Çorum Şube başkanı ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni 52 yaşındaki Zekai İşler.

Ceza: 4 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı.

 

Ensar Vakfı Çorum sapığı Zekai İşler Vakıftaki makam odasında poz veriyot !
 Ensar vakfı Çorum şubesi Başkan’ı Zekai İşler 15 yılla yargılandığı “Pedofili – Sübyancılık” davasında AKP torpiliyle ‘İyi halden‘ dolayı sadece 4 yıl 8 ay torpilli ceza almış. 

Sapık öğretmen hapiste 2 yıl yattıktan sonra yine “iyi halden” 2010 yılında serbest bırakılmış !

Ensar Vakfı Çorum Şube Başkanlığı yapan ve AKP Belediye Başkan adayı da olan, yerel gazete de sık sık din, ahlak ve namus üzerine makaleler yazan Din Kültürü öğretmeni 52 yaşındaki Zekai İşler o yaz Kuran kursuna gelen 2 kız çocuğuna tecavüz etmiş.

Çocuklardan birisi tecavüz edildiğini ailesine anlatmış. Muayene edilen kız çocuklarından birinin 3,5 aylık hamile olduğu tespit edilmiş. Kız çocuğunun imam babası tüm baskılara rağmen şikayetçi olunca adli süreç başlamış ve Din Kültürü öğretmeni Çorum L tipi cezaevini boylamış.

Ama ne İlginçtir ki mahkeme sonunda,  “nitelikli cinsel istismar” suçuyla yargılanan ve 15 yıla kadar hapisle cezalandırılması gereken Zekai İşler, Adli Tıp’ın verdiği ‘kız çocuğunun ruh sağlığı bozulmuştur” raporuna rağmen “iyi hal”den 2010 yılında sadece 4 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırılmış.

img_2868Geçtiğimiz günlerde Emine Erdoğan Ensar Vakfı’nın bir toplantısına katılmış ve TürkiyeCumhuriyetini aşağılayan “90 yıllık enkazı biz  kaldırdık” özdeyişini burada söylemiş ve besleme vakıf yandaşlarınca ayakta alkışlanmıştı !


Ne diyelim ?

Karaman’daki tecavüz skandalı ile adı gündeme gelen Ensar Vakfı Erdoğan ve AKP iktidarıyla yıldızı parlatılan sözde dini vakıflardan birisiymiş. Bilal Erdoğan’ın TÜRGEV’inin de kardeş vakfıymış. 

Allah bu din tüccarı sahte müslüman namussuz deyyuslardan hem Türkiye’nin namusunu hem de küçük çocukların ırzını korusun !

TANER YILDIZ 

İşte Ensar Vakfı sapığı !” üzerine bir yorum

  1. Haşmet özavcı

    Mustafa Kemal ATATÜRK’ün ne denli ileriyi yüksek düzeyde gören ve özelliklede osmanlı denen sapkınlığın Anadolu topraklarında bıraktığı kötü din kirliliğini silmedeki çabasını çok iyi anlamak gerekiyor.Vakıflar ama özellikle ve öncelikle DİN vakıflarının hepside sapkınlık ve sömürme üzerine kuruludur.Bunu çok iyi analiz eden ulu önder Tekke Zaviye vs.gibi yobazlık ve gericilik eğitimleriini sonlandırıp toplumu ileri düzeylere taşıyacak eğitim ve öğretim kurumlarının kurulmasında çaba göstermiş ve bu nedenle Hasan Ali YÜCEL gibi bir eğitimciyi görevlendirmiştir.Özellikle kurdurtup tüm desteği vrerek insan yetiştirdiği Köy Enstitüleri bunun en güzel örneğidir ancak Demokrasi adı altında Menderes denen aşağılık bir politikacınında ABD uşaklığına soyunması sonucunda kokuşturulup Komünizm suçlamalarıyla Köy Enstitüleri kapatılıp toplumun eğitimsiz,cahil bırakılıp bu günlere taşınmasına olanak sağlanmıştır.Tabiiki burada en büyük suçluda halk olmuştur Osmanlıdan gelen din uyuşukluğu,cehalet sonucunda ısrarla gidip gericiliği,tembelliği,çalışmadan azla yetinmeyi yeğleyen kitlelerin doğmasına olanaka tanınarak bu günlere getirildik.Ülkenin kurtuluşu asla DİN’le olamaz aksine büyük bir hızla bu foseptikte boğulmaya mahkumdur.

Bir Cevap Yazın