Halkın vicdanında Ensar Vakfı’da 508 yıla mahkum edildi !

Aç kapa mahkemede şipşak yargılama !

İlk duyulduğu andan beri halkın asıl suçlu olarak görüp vicdanında mahkum ettiği Ensar vakfını aklamak için “Ensarcı sapık” davasında tek duruşmalık “aç kapa mahkemesi” yapılarak Türkiye yargı tarihinde bir ilke imza atılmış.   

Ensar vakfı ‘na Erdoğan ailesi dört elle sarılıyor…
 Karaman’daki Ensar Vakfı’nda 10 çocuğa cinsel istismar davası, devlette iç içe geçmiş dinci Ensar vakfını aklamak ve davanın üstünü örtüp gündemden düşürmek için başladığı gün bitirilmiş. Ensar Vakfı öğretmeni Muharrem Büyüktürk ilk duruşmada 508 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılmış. Soruşturmanın Ensar Vakfı ve KAİMDER yönünden genişletilmesi talebi ise kabul edilmemiş. 

Sapıktan başka hiçbir kimseye hiçbir ceza verilmemiş !

Ensarcı sapık öğretmen Muharrem Büyüktürk.

Ensar vakfının sapık öğretmeni Muharrem Büyüktürk (54), Ensar Vakfı ile Karaman İmam Hatip Okulları Mezunları Derneği’ne (KAİMDER) ait kayıt dışı yurtlarda barınan 10 erkek öğrenciden 7’sine tecavüz, 2’sine cinsel taciz, 1’ine de müstehcen görüntü izletip taciz etmekten suçlu bulunmuş. 

Sapık serbest bırakılmasını talep edip şöyle demiş :

-“Bana iftira attılar. 2 yıl Ensar Vakfı’nda, 3 yıl KAİMDER’de kaldığım dönemlerde benimle ilgili şikâyette bulunan olmadı. Çocukların sınav dönemlerinde, onları teselli etmek için yanlarına yatıyordum. Polis bana ‘Sen burada anlat, ceza almazsın’ dedi. Ben de anlattım. Suçsuzum ” !

img_2873
Bilal Erdoğan’ın TURGEV vakfı ile Ensar Vakfı kan kardeşidirler..

SORUŞTURMA UCU YUKARIYA DOKUNUR DİYE GENİŞLETİLMEMİŞ.

Mağdur avukatları, soruşturmanın genişletilmesini, Erdoğan ailesinin özel korumasında ve kayırmasında olan Ensar Vakfı ve KAİMDER’in kaçak yurtlarının denetlenmesiyle ilgili Karaman Valiliği ve Milli Eğitim Müdürlüğü hakkında da işlem yapılmasını istemiş ancak Mahkeme bu haklı ve hukuki talebi anında reddetmiş ve ‘dava bitmiştir‘ demiş. 

img_2868-1
Emine Erdoğan Ensar Vakfı’nı kanatları altına aldı.

Yani yıllarca bu sapkınlığa göz yumanlar, buraları denetlemeyenler, suça yataklık edenler, yapılan ihbarlara rağmen Erdoğan ve iktidar ve korkusundan harekete geçemeyen Ensarcı valiler, müdürler, vakıf yöneticilerinin hepsi de sütten çıkma AK Parti kaşığıymış ! 

 

Duruşmaya mağdur çocuklar ve aileleri katılmamış. Asıl suçlu ve cinsel tacize uğrayan onlarca çocukdan sorumlu olan Ensar Vakfı‘ ın avukat Başkanı ve Erdoğan’ın gözdesi İsmail Cenk Dilberoğlu, hem suçlu hem de güçlü gibi davranıp mağdur avukatı olarak duruşmada yer almış ! Sapığı ise güçlükle ikna edilen göstermelik bir avukat formalite gereği savunmuş..

Ne diyelim ?

Bu olay Ensar vakfında ve bir tarikata bağlı kaçak yurtta değil de başka bir yerde; örneğin rahmetli Türkan Saylan’ın kurucusu olduğu Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği’nde olsaydı eğer neler olurdu bir düşünün !

Çağdaş yaşam derneğiyle de yetinilmez belki de suçlu sapık bile serbest bırakılıp çok becerikli oldukları sapkınlık fantazileriyle kurgulayıp uydurdukları senaryo ile muhtemelen Atatürk bile davaya dahil edilir hatta manevi azmettirici olarak davada mahkum bile ettirilirdi ! 

Gerekçeleri de hazırdı zaten; Atatürk değil miy di çağdaş yaşamı, çağdaş uygarlığı (muassır medeniyeti) hedef gösteren ? !!!

TANER YILDIZ

Bir Cevap Yazın