Teşekkürler ediyorum !

500 bin ziyaretçi, 650 bin okunma !

“Sevgi harmanlı bilgi” yarım milyon kişiye ulaştı. 

taneryildizblogg.wordpress.com adlı bu sayfamın ziyaretçi sayısı 500 bini aştı ve 650 bin okunmaya yaklaştı !


Küçücük ama renkli dağarcığımda bilgiyi sevgi ile harmanlıyorum. 

Sonra da bunu tanerce diliyle ve bencileyin özeniyle söze dökerek bir yılı aşkın süredir sizlerle blog olarak paylaşıyorum. 

İsveç ve Türkiye’deki toplumsal konu ve gelişmeler ağırlıklı Türkçe yorum, düşünce ve görüşlerimi içeren yazılarımı size bir tıklama uzaklıktaki bu alçakgönüllü kişisel blog sayfamda topluyorum. 

Çoğunluğu İsveç ve Türkiye’den olmak üzere akla gelen ve gelmeyen dünyanın dört bir yanından ülkeden ‘sanal kulübeme‘ sadakatle konuk oluyorsunuz. 

Hem bilgi alıyorsunuz hem de beni ziyadesiyle onurlandırıyorsunuz. 

Arada sırada havadan sudan konulara da dokunan ama mutlaka bir arı gibi cümlelerinden kimi zaman bal damlatan, kimi zaman da kimilerini yine bir arı misali ince ince iğneleyip canını sıkan, amatörce kaleme alınan ama muhakkak içine ‘sevgi ve bilgi’ katılan ve bana tek kuruş ekonomik getirisi olmayan blog yazılarımı, lütfen bundan sonra da takip edin.

Böylelikle gelişmelerden bilgilenmeyi bazen gülümsemeyi, bazen hüzünlenmeyi, bazen ‘keskin sirke dolu‘ küplere binip ‘baldan tatlı’ öfkelenmeyi ve bazen de kızgınlıktan kendinizi tutamadığınızda (içinizden olmak şartıyla !) en sunturlusundan bir küfür savurup rahatlamayı hiç ama hiç ihmal etmeyin 

Ne diyelim ?

Her birinize 500 biner kere teşekkürler !

İyi ki varsınız !

Sevgi harmanlı bilgiyle kalınız…

TANER YILDIZ

taneryildizblogg.wordpress.com

Bir Cevap Yazın