“Sevgi harmanlı bilgi” 1 milyona merdiven dayadı !

Yüzbinlerce ziyaretçi sayfama konuk oldu, blog yazılarım yüzbinlerce kez okundu !

taneryildizblogg.wordpress.com adlı blog sayfamın ziyaretçisi 620 bine yaklaştı ve 800 bin okunmayı aştı !

Küçücük ama renkli “çoban dağarcığımda” bilgiyi sevgiyle harmanlıyorum. Sonra da bunu tanerce diliyle ve bir kuyumcu özeniyle söze dökerek sizlerle blog olarak paylaşıyorum.

Arada sırada havadan sudan konulara da dokunan ama mutlaka kimi zaman bir arı gibi cümlelerinden bal damlatan, kimi zaman da ironili ve arı iğneli dilimle kimilerinin canını sıkan, kimilerinin de sinirini hoplatan, amatörce kaleme alınan ama muhakkak içine ‘önce sevgi ve sonra bilgi’ katılan ve bana tek kuruş ekonomik getirisi olmayan gönüllü blog yazılarımla sizlerin “sanal evlerinize” konuk oluyorum.

Öncelikli ve ağırlıklı olarak İsveç’teki sosyal gelişmeler ve kültürel etkinliklere, ikincil olarak da Türkiye’deki toplumsal konu ve gelişmelere yönelik Türkçe gerçek bilgi, yorum, düşünce ve görüşlerimi içeren yazılarımı size bir tıklama uzaklıktaki bu alçakgönüllü kişisel blog sayfamda topluyorum.

Son altı aydır blog yazılarımı ihmal etmeme karşın özellikle “İsveç vatandaşı nasıl olunur ?”, “İsveç’te oturum izni nasıl alınır ?” gibi bloglarım okunma rekorlarını her gün yeniliyor, bir bilgi kaynağı işlevi görüyor, bu konularda güvenilir ve kolay anlaşılır bilgi arayışında olanlarca günün her saatinde yararlanılıyor.

Çoğunluğu İsveç ve Türkiye’den olmak üzere akla gelen ve gelmeyen dünyanın dört bir yanından ülkeden ‘sanal kulübeme’ sadakatle konuk oluyorsunuz. Hem bilgi alıyorsunuz hem de beni ziyadesiyle onurlandırıyorsunuz.

Lütfen bundan sonra da bu minik ama sanal ortamda dünyayı içine sığdıran “ferah odama” konuk olmaya devam edin.

Böylelikle kimi konularda başka türden bilgilenmeyi, bazen gülümsemeyi bazen de hüzünlenmeyi ihmal etmeyin !

Ne diyelim ?

Her birinize 800 biner kere teşekkürler !

İyi ki varsınız !

Sevgi harmanlı bilgiyle kalınız…

TANER YILDIZ

taneryildizblogg.wordpress.com

Bir Cevap Yazın