Sevgi harmanlı Bilgi herkese ulaşıyor !

HEPİNİZE DE MİLYONLARCA KEZ TEŞEKKÜR EDİYORUM !

İsveç Türk Toplumu’nu ilgilendiren İsveç’teki sosyal gelişmeler ve kültürel etkinlikler ile Türkiye’deki toplumsal olaylara ilişkin gerçek bilgiye dayalı haber, yorum, eleştiri, öneri ve görüşlerimi içeren Türkçe yazılarımı bu alçakgönüllü kişisel blog sayfamda topluyorum.

Son zamanlarda epeyce ihmal etmeme karşın emek harcanarak yazılan, somut bilgiler veren ve yol gösteren bloglarım bir bilgi kaynağı işlevi görüyor, güvenilir ve kolay anlaşılır bilgi arayışında olanlarca günün her saatinde yararlanılıyor.

1 milyon 100 bini bulan okunma sayısı düzenli ve sürekli olarak yükseliyor.

Facebook paylaşımlarımın okunma istatistikleri verilmediği için onun sayısını bilmiyorum ama çok da abartmadan bu blog okunma sayısının en az 20 hatta 30 misli olduğunu sanıyorum !!!

“1 milyon 100 bin okunmaya” karşın gönüllü olarak yazıp, benim bildiklerimi başkaları da bilsin ve iyilik olsun diye parasız paylaştığım için bu zamana kadar bundan 1 kuruş para kazanmadım.

Ezici çoğunluğu İsveç ve Türkiye’den olmak üzere akla gelen ve gelmeyen dünyanın dört bir yanından ülkeden ‘sanal fakirhaneme’ 1 milyona yakın ziyaretçi sadakatle ve defalarca konuk oldular.

Lütfen bundan sonra da bu minik ama sanal ortamda koca bir dünyayı içine sığdıran bu “ferah odama” konuk olmaya devam edin.

İçine sevgi katılmış bilgilenmeyi, bazen sevinmeyi, bazen gülümsemeyi, bazen hüzünlenmeyi hatta bazen de sinirlenmeyi ihmal etmeyin !

Ne diyelim ?

Her birinize milyonlarca kez teşekkür ediyorum. !

İyi ki hepiniz de varsınız !

Sevgi harmanlı bilgiyle kalınız…

TANER YILDIZ

Taneryildiz.com

Sevgi harmanlı Bilgi herkese ulaşıyor !” üzerine bir yorum

  1. Ünal Yaranoğlu

    Taner abi bende avrupaya çalışan bir tır şoförüyum. Senin yazılarını ve güzel bilgilendirmelerini takip ediyorum. Çok güzel insan sinir. Allah yardımcınız olsun inşallah. Rabbim başarılarının devamını getirsin. Çok teşekkür ediyorum.

Bir Cevap Yazın