Missing People Deniz Arda’yı arıyor…

Bugün benim doğum günüm !

Bugün hediye değil bağış topluyorum !

Tüm arkadaş ve Facebookdaşlarımdan, Doğum Günü Hediyemi bu sefer bana değil Deniz Arda’yı arayan Missing People a gönlünüzden koptuğunca bir bağış yaparak vermemizi ve beni böyle sevindirmenizi istiyorum.

MISSING PEOPLE DENİZ ARDA’YI ARIYOR !

2 aydır kayıp olan İsveç ordusunun seçkin Deniz Komando Subayı Deniz Arda’yı polis dışında “gönüllü” kayıp arama örgütü Missing People da arıyor.

32 yaşındaki koyu sarı saçlı Deniz Arda ile ilgili eldeki ipuçları şunlar:

• 12 Kasım Perşembe saat 15:20’de Sats SOFO’da (Södermalm) antrenman yapıyor ve spor salonundan çıkarken güvenlik kamerasıyla görüntüsü çekiliyor.

• 13 Kasım Cuma sabahı, bir internet grup sohbetinde meslektaşlarına ertesi gün (Cumartesi) Sörmland parkurunda 50 km koşacağını belirten bir mesaj yazıyor. Bu onun son iletişimi oluyor.

– Saat 11: 17’de kısa bir Youtube videosu izliyor.

• 15 Kasım Pazar günü bir tatbikata katılmak için Arvidsjaur’a uçacaktı ama bu uçağa binmiyor ve tatbikata da gelmiyor.

• 18 Kasım Çarşamba günü kayıp bildirimi yapılıyor.

Deniz Arda Försvunnen -hjälp oss hitta honom

https://www.facebook.com/groups/1020344228469521/?ref=share

I samband med min födelsedag i år ber jag om bidrag till Missing People Sweden. Jag har valt den här organisationen eftersom de arbetar frivilligt för att hitta den förvunna elitsoldaten DENIZ ARDA.

Jag hoppas att du kan tänka dig att skänka en gåva som ett sätt att fira tillsammans med mig. Varje litet bidrag hjälper mig att nå mitt mål. Jag har bifogat information om Missing People Sweden nedan.

Missing People Sweden är en rikstäckande organisation. Kärnan i organisationen är alla frivilliga personer som ger av sin tid för att hjälpa till i sökandet efter försvunna personer.

Alla som leder och deltar i sökinsatserna är frivilliga som strävar efter att kunna starta en sökinsats inom sex timmar i Sverige för att rädda liv. Visionen är att ingen ska försvinna utan att hittas.

Vill du bidra till deras arbete? Bli månadsgivare på hemsida missingpeople.se/sv/stod-oss/ eller en swisha en gåva till 900 56 20.

Missing People Sweden har 90-konto vilket innebär att vi granskas av Svensk Insamlingskontroll och garanterar att din gåva används korrekt och ansvarsfullt.

Facebook betalar alla administrationsavgifter åt dig så att 100 % av din gåva går direkt till den ideella organisationen

https://www.facebook.com/donate/465289071152269/?fundraiser_source=external_url

Bir Cevap Yazın